Usługa

Konfiguracje VLAN’ów, sieci w organizacjiJeżeli w jednej sieci masz użytkowników biurowych oraz gości, a może też urządzenia WiFi lub IoT, to powinieneś pomyśleć o ich separacji. Nie jest dobrym pomysłem, żeby gość który przychodzi do Twojej firmy mógł podłączyć komputer i mieć dostęp do twojego systemu finansowo księgowego. Może nawet niektórzy pracownicy nie powinni mieć tego dostępu.

Może chciałbyś wdrożyć rozwiązania zdalnego dostępu (VPN) w oparciu o sprzęt i oprogramowanie, które już posiadasz? Może chciałbyś wdrożyć podwójną autoryzację w oparciu o tokeny producenta Twojego Firewalla, a może taniej będzie jeżeli skorzystasz z Microsoft Azure Active Directory?

A może po prostu masz sieć, która wymaga przeglądu i chciałbyś się zorientować czy jest skonfigurowana prawidłowo. Może tylko chcesz porozmawiać o koncepcjach separacji, dostępu zdalnego, połączeń VPN, a może po chciałbyś ją oddać w opiekę profesjonalistom i przestać się martwić jej konfiguracją?

 

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymywaniem sieci. Przełączniki, Firewalle, Load-Balancery i Kontrolery nie są nam obce. Jeżeli masz utrzymywać niewielką sieć to niekoniecznie musisz zatrudniać do tego kilku pracowników. Możemy wziąć Twoją sieć w opiekę, ewentualnie możemy wesprzeć Twoich pracowników.