Usługa

Migracje SharepointPlatforma Microsoft Sharepoint Server oraz Microsoft Sharepoint Online umożliwia realizację obszarów produktywności użytkowników. Prosta i łatwa w użytkowaniu platforma może być użyta nie tylko do dużych witryn takich jak intranet, czy witryny zespołu/projektu, ale także jako repozytorium dokumentów, czy osobisty dysk firmowy. Przeniesienie dotychczasowej pracy zespołowej na te rozwiązania, nie rzadko wiąże się wieloma wyzwaniami organizacyjnymi jak i technologicznymi.

Oferujemy usługi związane z migracjami zarówno platformy, czyli migrację pomiędzy wersjami Sharepoint Server, ale także migracje związane z przeniesieniem zasobów:

  • Migracje witryn z Sharepoint Server do Sharepoint Online
  • Analiza i migracja aplikacji z innych systemów do Sharepoint Server/Sharepoint Online (np. aplikacje Lotus Domino)
  • Migracje zasobów dyskowych do Onedrive dla Sharepoint Server
  • Migracje zasobów dyskowych do Sharepoint Online / Onedrive dla firm
  • Każdy temat jest przez nas traktowany indywidualnie, a migracja witryn, farm czy aplikacji musi być poprzedzona dokładną analizą. Zwłaszcza, gdy migrowane są niekompatybilne ze sobą systemy i wymagają po stronie Sharepoint zaprojektowania i wdrożenia aplikacji całkiem od nowa, a dopiero w kolejnym punkcie przeniesienia danych z obecnego systemu.