Usługa

Wdrożenie Microsoft SharepointCoraz częściej wewnętrzne serwery intranetowe, nie rzadko też dostępne również dla osób z zewnątrz wymagają zastosowania wspólnej platformy, aby szybko reagować na potrzeby biznesowej firmy. Często witryny projektowe, tymczasowe lub zespołów powstają dla małej grupy użytkowników i mogą służyć jedynie przez określony czas. Z drugiej strony witryny intranetowe muszą zostać dopasowane do potrzeb organizacji, ale tez nie rzadko zmieniać swoją formę w ciągu swojego cyklu życia.

Adresując te i inne potrzeby, idealnym rozwiązaniem jest wdrożenie platformy Microsoft Sharepoint Server. Oferujemy w ramach tych prac zaprojektowanie i wdrożenie platformy pracy zespołowej umożliwiając posadowienie witryn zespołowych, osobisty. Często nasze prace nie są związane jedynie z wdrożeniem samej platformy Sharepoint Server. Realizujemy również prace związane z:

  • Przygotowaniem specyfikacji funkcjonalnej dla witryn intranetu
  • Zaprojektowanie i wdrożenie przepływów pracy opartych o Sharepoint Server
  • Prace deweloperskie związane z witrynami, ich modyfikacjami i wyglądem

Tam gdzie organizacje wykorzystują rozwiązania Microsoft 365, konfigurujemy i wdrażamy rozwiązania oparte o Sharepoint Online, gdzie gro prac związanych z platformą jest w gestii dostawcy platformy SaaS, a prace skupione są na korzyściach biznesowych.