Usługa

Zarządzana UsługaW obecnych czasach, kiedy zmiana w Biznesie jest czymś praktycznie pewnym i codziennym, pojawia się w Organizacji wiele wyzwań. Jako, że obecnie większość procesów w Organizacjach jest wspierana narzędziami informatycznymi, każda taka zmiana wymaga bardzo często wprowadzenia nowej usługi informatycznej. Problem, przed jakim stajemy, to czas, w jakim musimy ją prowadzić, zaplanowanie od strony procesowej i technologicznej, koszty oraz kompetencje. Wbrew pozorom często okazuje się to sporym projektem, obarczonym wieloma ryzykami biznesowymi.

W takich sytuacjach potrzeba szybko uruchomić w Organizacji usługę, która wesprze wymagany proces biznesowy. Z reguły szukamy rozwiązania szybkiego, skalowalnego z możliwością rozbudowy oraz oczywiście efektywnego kosztowo.

W ramach naszej propozycji możemy taką usługę dla Państwa Organizacji uruchomić. Może ona działać na wskazanej przez Państwa infrastrukturze lub całkowicie w chmurze. Pełna odpowiedzialność za działanie usługi jest po stronie Acanit. Wszelkie wymagane modyfikacje również.

 

Korzyści:

  • Nie musicie Państwo podejmować decyzji powodowanych czasem
  • Nie musicie ponosić dużych kosztów w krótkim czasie
  • Model zmienia się na niewielkie koszty operacyjne, ponoszone w cyklu miesięcznym
  • 100% odpowiedzialności za uruchomioną usługę jest po naszej stronie
  • Macie zdefiniowane, gwarantowane parametry dostarczania każdej z takich uruchomionych usług