Usługa

Zarządzane WsparcieW dzisiejszym świecie szybko rosnąca Organizacja wymaga nieustannie wewnętrznej transformacji, aby sprostać konkurencji. Głównie skupiamy się na tej części firmy, która ma bezpośredni wpływ na wytwarzanie naszego produktu lub usługi oraz na skuteczną sprzedaż. Pozostała część firmy, która wspiera procesy biznesowe “od kuchni” często jest pomijana. Przykładem takiej komórki w Organizacji może być IT, którego pomijanie w ramach procesów transformacyjnych może spowodować wiele bardzo poważnych problemów w niedalekiej przyszłości.

W momencie kiedy uświadomimy sobie, że nasza Organizacja urosła w stosunkowo krótkim okresie czasu a nadal mamy te same systemy, które ciężko wyskalować, nadal jednego lub dwóch informatyków, którzy nie są w stanie obsłużyć wszystkich zadań oraz zaplanować wymagane zmiany, pojawia się poważny problem. Pierwsze rozwiązanie, jakie przychodzi nam do głowy, to szybkie zatrudnienie dodatkowych specjalistów i szybka rozbudowa naszej infrastruktury. Czy to rzeczywiście jedyne wyjście?

Kiedy spotkacie się Państwo z taką właśnie sytuacją, proponujemy usługę nazwaną Zarządzane Wsparcie. Co to oznacza? Na początek nie musicie Państwo zatrudniać dodatkowych specjalistów ani rozbudowywać infrastruktury. Dostarczymy Państwu swoich specjalistów, którzy wezmą pod opiekę dowolny fragment lub całość usług informatycznych w Państwa Organizacji. Możemy w pełni współpracować z obecnym personelem IT, dowolnie podzielić odpowiedzialność, doradzać, projektować rozwój systemów i usług, dostarczać wymagane narzędzia informatyczne, jeżeli tylko będzie taka potrzeba i będą mieściły się w naszym, szerokim wachlarzu usług.

 

Korzyści:

  • Nie musicie Państwo podejmować decyzji powodowanych czasem
  • Nie musicie ponosić dużych kosztów w krótkim czasie
  • Model zmienia się na niewielkie koszty operacyjne, ponoszone w cyklu miesięcznym
  • 100% odpowiedzialności za przejęty obszar jest po naszej stronie
  • Macie zdefiniowane, gwarantowane parametry dostarczania każdej z usług